Videopřepis

Je to zcela jednoduché a jasné, videopřepis je jen jiný "zlidovělý" název pro digitalizaci médií. Slovíčkem videopřepis se myslí zejména zálohování VHS, MiniDV, Hi8 a dalších magnetických záznamových médií, které se dříve hojmě využívaly. Ať už jde o audio či video, vždy doporučujeme jakýkoliv magnetický záznam co nejdříve digitalizovat a to zejména z toho důvodu, že díky videopřepisu nebude tento záznam dále ztrácet svou kvalitu, tak jak se časem děje na magnetických nosičích.

 

Videopřepis VHS, Hi8, MiniDV

Nejznámějším magnetickým záznamovým médiem se stalo právě video VHS (videopásek). Jinak také videorekordér nebo videopřehrávač byl nejrozšířenějším druhem záznamového média ve své době. Od tohoto slovního spojení tedy "Videopřepis".

 

Rád vám pomůžu s videopřepisem nejrůznějších magnetických záznamů, přičemž se specializuji na videopásky na nosičích VHS, VHS-C, MiniDV a Hi8. Videopřepis provádím kvalitním převodníkem (nikoliv USB převodníkem) a magnetické média přehrávám na těch nejkvalitnějších videopřehrávačích na trhu ve své době.

Videopřepis digitalizace na DVD

Budu rád, když se na mne obrátíte s jakoukoliv otázkou nebo rovnou poptávkou o videopřepis digitalizace na dvd vašich domácích nahrávek z magnetických záznamových nosičů VHS, Hi8 nebo MiniDV


Videopřepis


Převod z kamerového záznamu

Na převod z kamerového záznamu používám podobnou audio/video techniku, jako na převod klasických VHS kazet. Nejdříve musím najít vhodný přehrávač. Může to být videorekordér, nebo videokamera. Hodně záleží na typu záznamu a na tom, kde je tento záznam umístěn. Potom záznam nechám přehrát, zatímco je připojen k počítači, kde běží program na přehrání do digitální podoby. Pořízený záznam optimalizuji, abych eliminoval rušivé zvuky a vady obrazu. Vy dostanete hotový produkt v podobě DVD, či jiného media, na kterém se společně domluvíme.