Převod VHS kazet na DVD

Také máte doma spoustu rodinného videa na VHS kazetách nebo na 8mm (Hi8)  a rádi byste se jednou za čas sešli se všemi členy rodiny a zavzpomínali na staré časy? Mnoho rodin má spoustu těchto video VHS a Hi8 záznamů, ale již nevlastní VHS přehrávač a tak je pro ně obtížné shlédnout rodinné video. Rádi vám pomůžeme, abyste si mohli s rodinou v klidu posedět a své video z VHS přehrát na DVD přehrávači nebo přímo z počítače.


"Mou osobní zálibou je střih a postprodukční úprava videozáznamů. Jednou jsem při domácím úklidu objevil VHS videokazety s rodinným videem a neměl jsem je kde přehrát a docela mě tato situace mrzela. Rozhodl jsem se zakoupit profesionální VHS rekordér a veškeré VHS kazety zálohovat do svého PC a na DVD. Díky tomu jsem se rozhodl, že lidem v podobné situaci nabídnu své služby v oblasti střihu a záznamu, aby měli také radost ze svých zážitků nahraných na VHS."

 

S přáním úsměvu u domácího videa
Marek Kotala

 

DVD menu

Máme pro vás připravené také vylepšení rodinného videa. Pokud budete chtít můžeme vám na DVD vytvořit jednoduché menu, abyste mohli jednoduše přeskakovat z jedné části do druhé. Pokud budete chtít, můžeme vám na jedno DVD vložit více VHS kazet ať máte vše na jednom místě a příjemně rozdělené přes DVD menu.

Potisk DVD s motivem

Nabízíme také potisk DVD a tak se "přepis VHS" může stát dárkem pro kteréhokoliv člena rodiny. Nejhezčí dárek jsou vlastní vzpomínky, tak jej uchovejte i pro další generace!


 

VHS a S-VHS a VHS-C

Jsme vybaveni profesionálním S-VHS videopřehrávačem. Tento je spojen prostřednictvím speciálního převodníku k výkonému PC, který zaznamenává obraz tzv. real-time. Základní videozáznam z VHSS-VHS nebo VHS-C kazety provádíme v bezkompresovém formávtu, který následně upravujeme pro použití na DVD (720x576 - 25 FPS).

 

Náš videorekordér dokáže kvalitně přehrávat záznamy nahrané ve formátu SP (standard play), tak i ve forátu LP (Long Play). 

Video8, Hi8, Digital8, 8mm

Naší prioritou a specialitou je převod zejména VHS kazet, ale disponujeme také kvalitními videokamerami pro digitalizaci záznamů z nosičů jakými jsou Video8, Hi8, Digital8, 8mm.

 

8mm a 16mm Filmový pás

Zvládáme digitalizaci i 8mm a 16mm filmových pásů (kotoučů)

 VHS a S-VHS VIDEO8, HI8, MINIDV