Převod VHS na DVD v Praze osobně

Celý proces je zábavný a převod VHS, Hi8, MiniDV na DVD dělám hlavně kvůli lidem a kvůli tomu, že mě tato práce nesmírně baví. Jelikož zasílání DVD nebo VHS pomocí dopravní služby jako je Česká pošta může být někdy nebezpečné a hlavně, komu by se chtělo čekat nekonečnou frontu na poště, rozhodl jsem se nabídnou po Praze DOPRAVU vašich převedených digitalizovaných VHS záznamů.

Převod VHS na DVD - Praha

Digitalizace VHS videokazet

 

Lidé z celé České republiky si u mne nechávají bezpečně digitalizovat VHS záznamy, ale většina mých zákazníků je opravdu z Prahy a tak v rámci úspor mého času a peněz vás, mých klientů, po Praze přijedu, vyzvednu a zase dovezu zpět.

Díky této kombinaci se máte možnost seznámit s člověkem, tedy se mnou, kterému svěřujete své vzpomínky a můžete se ujistit, že vaše VHS video neposíláte někam, kde by mohlo být jakýmkoliv způsobem zneužito.

Převod VHS po Praze - bezpečnost

Díky tomu, že si pro VHS, Hi8 nebo MiniDV osobně přijedu, maximálním možným způsobem omezíme riziko ztráty dat při jakémkoliv jiném typu převozu. Přeci jen, VHS je magnetický záznam, který lze poškodit hned několika způsoby a tak je důležité se k videokazetám chovat opravdu obezřetně, tak aby digitalizace a převod VHS na DVD byl co možná nejefektivnější.

 

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat a já s vámi rád proberu vaši situaci a možnosti převodu Hi8, MiniDV nebo VHS na DVD nejen po Praze.


s přáním příjemného dne
Marek Kotala