Převod VHS - Ostrava, Brno, Zlín

Převod a digitalizace VHS na DVD je mou specialitou. I když hlavní studio pro převod VHS a dalších médií jako jsou Hi8MiniDV, nebo VHS-C mám právě v Praze, určitě není problém vyhovět i zájemcům z celé České republiky. I v případě, že jste například z Ostravy, Brna, Zlína, Plzně nebo Českých Budějovic, rád pro vás převod VHS zajistím.

 

Digitalizace VHS - Ostrava, Brno, Zlín, Jablonec

 

Zásadní otázkou převodu VHS z jiných měst, než je Praha je, jak k nám VHS doručit. Pro předání VHS a převod z měst jako jsou např. OstravaOlomoucZlín, České BudějoviceJablonec a dalších vzdálenějších částí republiky je vhodné využít některou z dopravních služeb. 

 

Pro mnoho lidí je nejvhodnější způsob přepravy VHS pomocí České pošty a ještě jsme s tímto druhem dodání VHS k převodu ze vzdálenějších míst České republiky neměli žádný problém. I přesto, pokud máte možnost zaslat VHS k převodu a digitalizaci z OstravyOlomouceZlínaBrnaČeských BudějovicJablonce či jiného místa v republice jiným kurýrem jako je např. PPL, TopTrans aj. .. využijte právě tohoto přepravce.

 

Převod VHS - Ostrava, Zlín, Brno, Pardubice

 

Pro opravdové zajištění bezpečnosti a při větším množství VHS se s vámi rád domluvím a OSOBNĚ pro VHS zajedu kamkoliv po Čerské republice, abych je bezpečně vyzvedl přímo u vás. Vždy se můžeme domluvit. Ať už to bude OstravaBrnoZlín, Jablonec nad NisouČeské Budějovice, Pardubice, Hradec Králové nebo třeba  rád zajistím převod VHS i v těchto městech.

 

Máte zájem o digitalizaci nebo dotaz:

VOLEJTE: +420 605 564 694 | +420 724 111 234  |  PIŠTE: vhsprevod@gmail.com
CELÝ KONTAKT