Záloha vzpomínek navždy

Zamysleli jste se už někdy nad tím, že byste chtěli oprášit své vzpomínky? Máte doma spoustu videokazet VHS, ale už nemáte video přehrávač? U nás si můžete nechat přehrát Hi8 (8mm) nebo VHS na DVD! Vystřihneme Vám zbytečné, poškozené nebo rozmazané scény, dle vašeho přání. Kromě toho dostanete starou verzi zcela ZDARMA v datové podobě. DVD vypálíme, zabalíme do luxusní krabičky s jakýmkoliv motivem, dle vašeho přání. Ať už to bude rodinná fotografie nebo jakýkoliv obrázek, který si vyberete. Tak neváhejte a kontaktujte nás! Rádi Vám zodpovíme veškeré vaše dotazy.

 

Většina z nás má doma v poličce spoustu videokazet, na které se jen práší, protože video už nefunguje. Zabírají spoustu místa, ale je vám líto je vyhodit. Máte na nich nahrané staré filmy, video z první dovolené u moře, video jak rostly vaše děti nebo jiné vzpomínky.

Digitalizace VHS i Hi8 (8mm)

Já, Marek Kotala se zabývám digitalizací VHS, Hi8 (8mm) a přehráváním z VHS a Hi8 na DVD.

Umíme videa sestříhat, upravit, vystřihneme nepovedené záběry, přesně tak, jak si budete přát. VHS zabírají spousta místa a navíc videa už nejsou moderní a přestávají se prodávat. Vaše vzpomínky a nádherné zážitky jsou uloženy na VHS. Nechte si tyto vzpomínky u nás přehrát na DVD. Nezabere tolik místa a vydrží věčnost. 'DVDček' si můžete udělat více i pro rodinu. VHS je jenom jedna a když ji chcete někomu pustit tak si musíte buď dotyčné pozvat domů nebo nést tu obrovskou kazetu s sebou na návštěvu. Není to příšerné?

Převod VHS, Hi8 na DVD

DVD neváží skoro nic a vydrží Vám spousty let a když se s ním něco stane, můžete si ho pojistit náhradním. Digitální data vydrží věčnost. Můžete si jej pouštět i v DVD přehrávači, v počítači nebo na notebooku, který si můžete vzít kamkoliv. Umíte si představit, že byste v dnešní době někam tahali video? :-)

 

Když vám někdo vykrade dům nebo auto, ukradne klíče nebo mobil, všechno si lze pořídit znova.. ale vzpomínky už znovu nevytvoříte..


 Využijte naší služby "MOJE ZÁLOHA"  a o své videodata již nikdy nepřijdete!