Osobní přístup

Marek Kotala

DIGITALIZACE VHS ZAČALA RODINNÝMI ZÁZNAMY

"Osobně jsem digitalizoval a zálohoval již mnoho hodin domácího videa. Mou první digitalizací byly mé rodinné záznamy z dovolených a videokazety od rodičů, kde jsem byl jako malý kluk :-). Tyto videokazety jsem zdigitalizoval již někdy v roce 2013. Postupem času jsem digitalizoval video z VHS kamarádům, přátelům, a známým a stále vylepšoval kvalitu převodu. Vždy mi udělá radost rozhovor s klienty, kteří mi vyprávějí, že na videokazetách jsou oni, když jim bylo jen několik let :) a rádi by se dnes s celou rodinou zasmáli a zavzpomínali i na příbuzné a kamarády kteří mezi námi již nejsou. Ke každému VHS záběru se jisto jistě vztahuje zábavná historka a jsem nadšen z toho, že si lidé váží historie a to zejména vlastní a předávají si příběhy z generace na generaci a to díky moderním technologiím jakými je bezesporu také digitalizace VHS kazet"

 

Osobně s vámi vše proberu a zeptám se na detaily ohledně video VHS nebo 8mm (Hi8) , které budete chtít zálohovat. Zajímat mě bude především účel zálohování, abych vám mohl nabídnout tu nejkvalitnější variantu s ohledem na cenu a také čas.


Rád si poslechnu i příhody, které se mohou vázat k určitým video záznamům, abych lépe pochopil cíl a účel zálohování a mohl tak připravit např. luxusní dárek k narozeninám pro člena vaší rodiny nebo přátele.

 

S přáním úsměvu

Marek Kotala