Převod VHS jako dárek

Nevíte si rady s dárkem pro babičku, či dědečka? Čeká vás velké rodinné výročí? Sháníte něco originálního? Osobního? Časově nenáročného? Válí se Vám doma stará domácí videa, která si nemůžete nikde přehrát, ale nemáte to srdce je vyhodit? Máte na nich zaznamenanou například svatbu?  První společnou dovolenou? Nebo snad první krůčky vašeho dítka?

 

Stačí, když kazety přinesete a o zbytek se postarám za vás. Kazety přehraji, sestříhám a chybné záběry z DVD dárku smažu. Vy však obdržíte i DVD, na kterém se bude nacházet celý záznam z kazety, takže o žádný záběr nepřijdete.

 

Na DVD je také možné vytvořit menu, které bude podle vašich představ. Také společně vybereme fotografii, či jiný obrázek, který natiskneme na DVD médium a také potisk na krabičku.

 

Na Vás už bude jen přidat mašličku a DVD předat.

 

 

VHS jako dárek k narozeninám

Dárek na svátek

Přemýšlíte jak obdarovat někoho blízkého nebo přátele k narozeninám? Nakoupené dárky jsou ohrané, koupě alkoholové "flašky" je standardem a domáci pálenice již nic neřeší. Každý rok je to k narozeninám pořád to samé. Když jsme byli malí, dělali jsme radost svým rodičům k narozeninám vlastnoručně vyrobeným dárkem. A myslím si, že tohle platí i v dospělosti.

 

Představte si, že dáte v rodině někomu dárek v originálním provedení a to digitalizované vzpomínky z VHS kazet. Nalejete si dobrého vína nebo domáci pálenice a celá rodina si společně sedne k dokonale vytvořenému dárku na míru oslavenci. Zavzpomínáte na mladá léta, zasmějete se a vždy budete mít originální téma k hovoru. U takovýchto příležitostí jako jsou narozeniny, tak si lidé vzpomenou také na historky, které ještě nikdy nevyprávěli a především rodiče a prarodiče je vždy radost poslouchat. Za mně osobně je digitální DVD se vzpomínkami k narozeninám ten nejideálnější dárek.


Dárek k narozeninám - převod VHS na DVD vám připravíme na míru. Je mnoho způsobů, jak tento dárek obzvláštnit právě na míru dané osobě. Připravíme DVD menu, vystříháme neostré, rozmazané a nevhodné záběry. DVD vypálíme na nosič s historickým vzhledem magnetického pásku a zabalíme úhledně do krabičky, třeba i dřevěné, nebo kožené a luxusní, přesně podle přání.

 

Originální digitalizované nesestříhané video z VHS dostanete samostatně jako dárek zdarma v datové podobě.

 

VHS jako dárek k výročí

Dárek k výročí

Lámete si hlavu nad tím, co dáte své drahé polovičce k výročí? Láhev alkoholu, oblečení a kosmetika je už ohraná? Máme pro Vás speciální nabídku!

 

Přehrajte si se svým drahým/drahou ty nejhezčí chvilky které jste spolu zažili. Ať už je to svatební video, video z dovolené nebo video prvních krůčků vašich dětí. Vytvořte si doma romantickou atmosféru u DVD s lahví vína a dobrého jídla u svíček a připomeňte si znovu ty krásné chvilky které vám utkvěly jen v paměti a nebo je máte na starších VHS, Hi8 nebo MiniDV kazetách, ale nemůžete je přehrát, protože již nevlastníte VHS rekordér.

 

Váš partner/partnerka bude zaručeně překvapený/á!

 

Nejlepší dárek jaký můžete dát je ten, který vyvolá pozitivní emoce, radost a hlavně ten, který vydrží. Květiny zvadnou, oblečení vyjde z módy, láhev vypijete, kosmetiku vypotřebujete, ale vzpomínky uložené na DVD vám zůstanou navždy.


Převod z VHS, Hi8, MiniDV na DVD vám připravíme dle Vašeho přání. Můžete si vymyslet mnoho způsobů jak by Vám tento dárek pro Vašeho partnera/partnerku vyhovoval. Vytvoříme DVD menuvystříháme nevhodné nebo rozmazané zbytečné záběry, DVD vypálíme na nosič s historickým vzhledem magnetického pásku a zabalíme do krabičky dle Vašeho přání.

Originální digitalizované nesestříhané video z VHS dostanete samostatně jako dárek ZDARMA v datové podobě.

 

VHS jako dárek na Vánoce

VHS dárek na vánoce

 

Také vás otravují nákupy dárků, ale chcete svým blízkým udělat radost? Nemáte rádi přecpaná centra lidmi a musíte projít celé centrum i obchody, abyste sehnali ten pravý dárek? Máme pro vás tip na super dárek k Vánocům a nemusíte pro něj do přeplněných center!

 

Vytvoříme z vašich rodinných VHS luxusní dárek na Vánoce v podobě DVD!

Dárek, který vaše blízké zahřeje u srdce.


Vaši blízcí budou mít možnost zavzpomínat na hezké chvíle. Darujte jim krásné DVD s potiskem, s fotkou celé vaší rodiny jako krásnou vzpomínku na chvíle strávené s těmi nejbližšími. Vytvořte příjemnou vánoční atmosféru.

 

Přehráváme záznamy z vašich VHS videokazet na DVD. Nepovedené nebo rozmazané a poškozené záznamy vystřihneme, případně se pokusíme opravit a starou verzi Vám dáme zdarma k tomu. Nabízíme krásné zabalení do úhledných krabiček. Design si můžete navrhnout sami!

 

 

 

Další tip na dárky v podobě digitalizace VHS 

Dárek na Svátek – Dne Matek 10.5.

Den Matek se blíží mílovými kroky a 10.5. je skoro za dveřmi. Vyřešte dárek pro Vaši maminku už teď. Právě v tento den si jistě každá matka ráda vzpomene na první krůčky svých dětí, školní besídku, nebo maturitní ples. Tak proč jí nedarovat právě tohle?

 

Dárek na Svátek – Světový Den Rodičů 1.6.

Vídáte se se svými prarodiči, nebo rodiči jen málo? Žijí daleko od vás, ale vy jim i přesto chcete udělat radost? Využijte k tomu právě Světového Dne Rodičů, který byl ustanoven organizací OSN na 1.10. Není lepší způsob, jak zpestřit právě vašim rodičům, či prarodičům podzim, než vzpomínkami na mládí a na dobu, kdy jste vy, jejich milované děti, byli malí.

 

 

Dárek na Svátek – Mezinárodní Den Rodiny 15.5.

Věděli jste, že existuje něco jako je Mezinárodní Den Rodiny? Chcete si zavzpomínat na staré dobré časy? Chcete mít příložitost sezvat celé široké příbuzenstvo na oslavu? Chtěli byste jim ukázat něco netradičního a originálního? Máte chuť pobavit se nad společnými vzpomínkami?

 

 

Dárek na Svátek – Den otců 19.3.

Den otců je velice populární v zemích západního světa, ale už i u nás se stává oblíbenou záležitostí. Nejen matky bychom totiž měli oslavovat. I tvrďácký otec, který se občas tváří jako morous vás má jistě velice rád a na slovíčka si asi dvakrát nepotrpí. Tak proč mu nedat něco originálního, co mu bude připomínat, že ho máte rádi.