Kdo vás obslouží?

OLDŘICH VALEŠ

+420 605 564 694
vhsprevod@gmail.com

Jako vedoucí pracovník ve velké firmě s elektro zbožím (kamery, fotoaparáty, TV, videopřehrávače atd.) jsem působil něco málo přes 10let. Když jsem se rozhodl odejít, narazil jsem na Marka a začal s ním spolupracovat na projektu digitalizace VHS. Nyní se mi zkušenosti a znalosti z prodeje elektra velice hodí.

 

MOTO: "Důslednost především"

Oldřich Valeš - Digitalizace VHS

MAREK KOTALA

+420 724 111 234

vhsprevod@gmail.com

Vystudoval jsem Střední školu aplikované kybernetiky se zaměřením na počítačovou grafiku a 3D grafiku a animaci. V oblasti střihu videa, postprodukce a natáčení se pohybuji již od roku 2004. Spolupracoval jsem na filmu jako Saxana II a na počítačových hrách od firmy Illusion Soft Works. Byl jsem zaměstnán jako 3D grafik, Kameraman, Fotograf, Střihač, Animátor ccá 5let a následně jsem založil Digitální Agenturu GENES Media s.r.o., která se primárně soustřeďuje na tvorbu webových stránek a SEO optimalizace. První digitalizaci VHS jsem realizoval na vlastních rodinných záznamech v roce 2014.


MOTO: "První dojem je jen jeden"

Kotala Marek - Digitalizace VHS

 

Historie digitalizace - Marek Kotala

Děkujeme, že máte zájem o digitalizaci vašich videozáznamů z VHS, VHS-C, Hi8 (8mm), MiniDV, 8mm i 16mm filmů. Určitě nám zavolejte, či zašlete zprávu a my se vám ozveme zpět. Budeme rádi, že můžeme pomoci digitalizovat a zálohovat další rodinné vzpomínky a zachovat tak historii pro další generace.

DIGITALIZACE VHS ZAČALA RODINNÝMI ZÁZNAMY

"Osobně jsem digitalizoval a zálohoval již mnoho hodin domácího videa. Mou první digitalizací byly mé rodinné záznamy z dovolených a videokazety od rodičů, kde jsem byl jako malý kluk :-). Tyto videokazety jsem zdigitalizoval již někdy v roce 2013. Postupem času jsem digitalizoval video z VHS kamarádům, přátelům, a známým a stále vylepšoval kvalitu převodu. Vždy mi udělá radost rozhovor s klienty, kteří mi vyprávějí, že na videokazetách jsou oni, když jim bylo jen několik let :) a rádi by se dnes s celou rodinou zasmáli a zavzpomínali i na příbuzné a kamarády kteří mezi námi již nejsou. Ke každému VHS záběru se jisto jistě vztahuje zábavná historka a jsem nadšen z toho, že si lidé váží historie a to zejména vlastní a předávají si příběhy z generace na generaci a to díky moderním technologiím jakými je bezesporu také digitalizace VHS kazet"

 

 

S přáním úsměvu při přehrávání videokazet

Marek Kotala